WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SIANIA MARIHUANY

Osoby, które mają doświadczenie w wysiewie roślin, wiedzą, jak duże znaczenie ma w tych sprawach rodzaj podłoża, głębokość wysiewu czy inne warunki, które wtedy panują. To wszystko może przełożyć się na to, czy nasiona wzejdą i czy dadzą taki plon, jaki mogą dać.

Stosowanie się do wytycznych

Z tego też względu bardzo ważne jest to, by siejąc nasiona marihuany czy inne, zawsze stosować się do zaleceń ich producenta. Nie można oczekiwać, że nasiona będą nam bujnie kiełkowały, jeśli zamiast w przepuszczalnym podłożu umieścimy je w podłożu gliniastym. Rodzaj podłoża jest bardzo ważny i wiele roślin na nieodpowiedniej ziemi zwyczajnie nie wyrośnie lub zmarnieje.

Podłoże, nasłonecznienie i wilgotność

Odpowiednia ziemie to jeden z podstawowych czynników, by nasiona marihuany i każde inne mogły wzejść. Duże znaczenie ma też podlewanie. To musi być dostosowane do potrzeb rośliny. Ważne jest też to, czy uprawa odbywa się w pomieszczeniu, czy na zewnątrz. Jeśli na dworze, to ilość wody może ulec ograniczeniu, bo ta jest pobierana z gruntu i atmosfery.

Słońce też jest ważne

Mimo tego, że niektóre rośliny lubią warunki cieniste, to nie można powiedzieć, by rosły one zupełnie bez słońca. Nie jest to możliwe. Dlatego, kiedy wysiewa się nasiona marihuany czy jakieś inne trzeba mieć na uwadze też to, czy jest to roślina lubiąca pełne słońce, czy raczej należy jej to ograniczyć. Stosowanie się do zasad związanych z wysiewem i uprawa zawsze wpływa na to, jaki plon się otrzyma. Jest to w tej kwestii bardzo ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *